Rezultate finale – Simularea Examenului de Admitere 2022

Anexăm mai jos lista finală cu notele de la Simularea Examenului de Admitere, organizat de AUMAM în cadrul Facultății de Medicină (UTM) pe data de 14 mai 2022.

Medicină Generală

Nr. crt.Număr legitimațiePunctaj BiologiePunctaj Chimie/FizicăPunctaj Total
1.BLMAM0046  ABSENT
2.BMLI0919481260
3.BȘV1311402262
4.BSRS004620626
5.BNCIC533420929
6.CMRG5267611879
7.CDGI002120727
8.GGIL6377582886
9.GRCMB0099431861
10.GASMM1881552378
11.IGDT0012  ABSENT
12.IGNTG0011321547
13.MMMM5564662591
14.MAM439122426
15.MGȘG0228241236
16.MȘȘR0059472875
17.NFCDG0043472269
18.OOGAG5600211031
19.PVAM5576161228
20.RMDT2837181432
21.SGMA0042  ABSENT
22.SSIAM531347855
23.SNBIA5328231942
24.TSMSS8701191736
25.VIIL531112315
26.VCVAV001326632
27.CCRT0073542175
28.MGATM4566261743
29.PLCA0012351449
30.RMD1694181836
31.ȘIAA0036311647
32.UTAO0096201636

Asistență Medicală Generală

Nr.crtNumăr legitimațiePunctaj BiologiePunctaj Total
1.TVR00162626

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Appointment

Give us a call or fill in the form below and we'll contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.